Po velykų – krizė?

Ne paslaptis, kad velykinis periodas atima nemažai lėšų. Deja, ne visiems turimų pinigų užtenka kitoms išlaidoms po velykų, kurių ne tiek ir mažai: maistas, kuras, šildymas ir kt. Velykų patiekalai patuština kišenę ir po šios pavasario šventės neužtenka pinigų, net būtiniausioms reikmėms. Jei žūtbūt Jums trūksta pinigų – greitieji kreditai galėtų būti puikia išeitimi.

Greitieji kreditai šių dienų visuomenėje nieko nebestebina, nors yra labai skeptiškai į juos žiūrinčių žmonių, vis didesnis skaičius žmonių pritrūkę pinigų kreipiasi ne į kaimyną ar draugą, bet būtent į greitųjų kreditų bendroves.

Velykų periodo metu ir tik prasidėjus naujiesiems metams neretai galima pastebėti itin viliojančių pasiūlymų, tarp kurių itin didelės nuolaidos palūkanoms ar visai nemokamos paskolos (pirma paskola nemokamai dažniausiai suteikiama tik pirmąjį kartą skolinantiesiems).

Praėjus šventėms skolintis dažniausiai linkę tie, kurie nemažai išleidžia dovanoms ar nori švenčių metu sau pasidovanoti brangesnę dovaną, gerai pailsėti ar siekiantys švęsti šventę ne ankštame bute, o erdvioje kaimo turizmo sodyboje. Tačiau siūlome skolintis iš karto kai žinote, kad Jūsų išlaidos viršys turimas santaupas – taip būsite garantuoti, kad paskolą ar greitąjį kreditą tikrai gausite ir neteks pernelyg pergyventi jei situacija susiklostys kitaip.

Pasiskolintą greitąjį kreditą galėsite grąžinti iš karto kai gausite pakankamai pajamų (pavyzdžiui darbo užmokestį) ar palaipsniui per su kredito bendrove sutartą laiką, pavyzdžiui per 6 mėnesius. Jei skolinatės nedaug, greičiausiai nesusidursite su rimtesnėmis problemomis, tačiau jei Jūsų paskola ne tokia jau ir maža – gerai paskaičiuokite, neviršykite savo galimybių, nes finansiniai įsipareigojimai gali tapti itin didele našta.

Išsirinkti sau tinkamą kreditą galite palygindami įvairių kredito bendrovių pasiūlymus, tarp kurių tikrai rasite ir Jums patrauklų bei tinkamą paskolos sprendimą. Greitųjų kreditų bendrovės realybėje gali labai skirti nuo tų, kaip jas įprasta atvaizduoti viešoje erdvėje. Svarbu – laiku mokėkite įmokas ir jokių finansinių problemų neturėsite!