Paskolos: kuo skiriasi greitieji kreditai nuo paprasčiausių banko paskolų?

Kiek daug sąvokų sukasi dabartinėje Lietuvos prekių ir paslaugų rinkoje. Paprasčiausios paskolos, greitieji kreditai, momentiniai kreditai, paprasčiausi kreditai – kuo jie visi skiriasi? Jaučių savotišką pareigą visuomenę apšviesti, tad apie tai šiandieną ir norėčiau pakalbėti. Jau rašiau apie paskolas ir jų tipus.

Visų pirma, pradėkime nuo paprasčiaus paskolos sąvokos. Iš tiesų, žodį „paskola“ galėtume pasakyti kitais, pačiais įvairiausiais žodžiais, kaip kreditas, mat jie, tiesą sakant, nelabai skiriasi. Paskola – tam tikrų pinigų paskolinimas žmogui, pagal paskirtį. Šią paslaugą, šiais laikais, jums gali pasiūlyti ne tik bankas, ne tik privačios kreditorių įmonės, tačiau ir paprasčiausi asmenys – investuotojai.

Kas yra greitieji kreditai?

Iš tiesų, tai yra šiek tiek „įdomesnė“, jeigu galima taip išsireikšti, paskolos forma. Jeigu žiūrite televiziją ar skaitote žiniasklaidą, galėjote pastebėti, jog tokių įmonių dabartiniais metais atsirado labai daug.

Kuo ji skiriasi nuo paprasčiausios paskolos?

Tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, jog greitieji kreditai yra suteikiami nežmoniškai greitai. Jeigu kalbėtume apie laiko intervalus, turėčiau paminėti tik du žodžius – penkiolika minučių. Nepaisant to, reikėtų paminėti ir dar vieną, itin gerą, greitųjų, arba kitaip sakant momentinių, kreditų savybę – grąžinimo terminai yra neišpasakytai lankstūs. Turiu omeny tai, jog, kai kurie žmonės, pasiemę kreditus, susiduria su grąžinimo problemomis – daugelis vėluoja, neįvertinę situacijos iš anksto. Būtent privatūs kreditoriai, teikiantys momentinius kreditus, už nedidelį mokestį leis terminą pratęsti norimam laikui.

Iš tiesų, visi kiti kreditai, paskolos per daug nesiskiria. Žymiausi skirtumai yra įžvelgiami kalbant apie momentinius bei greituosius kreditus, kuomet jie yra lyginami su paprasčiausiomis paskolomis. Labai viliuosi, jog šis straipsnis jums buvo naudingas ir šiek tiek susipažinote su minėtais terminais.