Greiti kreditai kaip verslo rūšis

Paskolos be užstato, arba dar kitaip vadinami greiti kreditai yra sugalvoti ne tam, kad gelbėti žmones. Na iš dalies gal ir tam, bet koks verslas turėtų turėti nors šiek tiek kilnumo, bet pradinis tikslas visada yra užsidirbti pinigų. Juos galima pasiimti tiek banke, tiek internete, tiek specializuotose kredito įstaigose. Bet kokiu atvejus, sumos nėra didelės, didžiausia berods yra dešimt tūkstančių eurų, tad tuo užsiimti nebūtinai reikia turėti milijardinį biudžetą, bet, bet kokiu atveju, reikėtų pradėti turint užtektinai pinigų patenkinti bent keliolikos besiskolinančiųjų poreikius.

Viskas turi savo kažkokią pradžią.

Greitųjų kreditų verslas be abejonės sukasi pagrinde tik ties pinigais, tai reiškia, kad siūloma prekė būtent ir yra pinigai, jų nereikia sandėliuoti, ar leisti atskirų katalogų pristatančių kiekvieną rūšį atskirai, taigi iškart susitaupo dalis išlaidų. Nesibaigia ir pinigų galiojimo laikas, visgi tai nėra greitai gendantis produktas, kaip koks pienas, be to, ir grynieji ne taip jau smarkiai afišuoja. Užtenka turėti banko sąskaitą, kur tie pinigėliai ir gulės, o aišku geriausias variantas, turėti sąskaitas visuose bankuose, taip užtikrinant tiek savo, tiek paslaugos naudotojų išlaidas. Be abejonės, skamba patraukliai, neskaitant to fakto, kad greitų kreditų verslui gali reikėti ir didesnio biudžeto, nei mažai kaimo krautuvėlei. Vis gi skolina tie, kurie tų pinigų turi.

Dar vienas aspektas yra, kur tą verslą plėsti.

Atsidaryti mažą kontorėlę ir ten priiminėti žmones, konsultuoti juos kredito klausimais yra ypač gerai vartotojams, kurie nėra užtikrinti kokios kredito sąlygos yra patraukliausios ir kiek iš tikro pinigų jiems reikia. Bet vartojamasis kreditas yra toks reikalas, kurio dažniausiai reikia čia ir dabar, tad nedaug žmonių biuras sulauktų, greičiau tai padaryti internete. Ir šiaip, jei organizacija nėra žinoma tai ir iškaba prie durų patrauks reto praeivio akį. Dar pagalvojus apie biuro nuomos išlaidas, elektros sąnaudas, žiemą dar šildytis reikia, išeina papildoma suma pinigų, kurią reiks pakloti. Tad protingiausia šį verslą vystyti internete. Susimokate už serverį, už adresą ir jau kaip ir veikiate. Aišku prieš atsidarant derėtų įregistruoti pavadinimą ir įstaigos visus reikiamus dokumentus registrų centre.

Darbuotojų irgi daug nereikia, svarbu pačiam turėti ypač geras buhalterines ar teisines žinias, dar mokėti programuoti, jei verslas vystomas internete. Jei nesate gabus nei tam, nei tam, tada verslo pradžiai užteks nusisamdyti porą žmonių.

Taigi, kad ir kaip greiti kreditai skamba viliojančiai, šis verslas nėra labai jau nauja niša ir teks susidurti su ne vienu konkurentu – kreditoriumi, kurie yra didesni, turi didelę klientūrą ir tas jiems leidžia pasiūlyti tikrai geresnes sąlygas, nei ką tik atsidariusioms paskolas teikiančias įstaigoms. Bet kartu tai yra per daug galvos skausmo nesukeliantis verslas, kur svarbiausia yra orientuotis į rinkodarą.