Monopolis – vis dar populiariausias žaidimas

Turbūt sudėtinga būtų rasti žmogų Lietuvoje, kuris nebūtų girdėjęs apie žaidimą monopolį. Tai vienas populiariausių žaidimų, kuris žaidžiamas jau ne vieną dešimtmetį. Monopolio populiarumu stebėtis nereikia. Šis žaidimas labai paklausus dėl kelių priežasčių.

Monopolio kaina

Visų pirma, kaina. Monopolis kainuoja nebrangiai, jeigu atsižvelgiama į tai, jog bus galima žaisti šį žaidimą metų metus. Kita priežastis – gali žaisti daugiau nei 6 žaidėjai. Dažniausiai yra 6 figūrėlės ir viena vieta bankininkui. Dažniausiai bankininku tampa atskiras žaidėjas, todėl žaisti gali iš viso 7 žmonės. Taigi šis žaidimas ne tik nebrangus, bet ir leidžia didelei žmonių kompanijai žaisti vieną žaidimą. Monopolio populiarumu stebėtis tikrai nereikia.

Kodėl monopolis nepabosta nei vaikams, nei suaugusiems?

Dar viena priežastis, kodėl monopolis toks populiarus, šis žaidimas tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems. Neretai yra sudėtinga rasti žaidimą, kuris tiktų bet kokio amžiaus žmonėms. Šis žaidimas įtraukiantis, jame galima atskleisti ne tik loginį mąstymą, bet ir gerinti geografines žinias. Žaidimas leidžia susipažinti su skirtingais šalių miestais, šalimis. Be to, dar viena priežastis – monopolis turi daugiau nei keletą versijų. Galima rasti daugybę monopolių, kurie kažkuo skiriasi, tačiau iš esmės žaidimas išlieka tas pats. Atsibodus vienam monopoliui, galima griebti kitą ir žaisti iš naujo.

Ar galima rasti monopolį internete?

Anksčiau monopolio žaidimą buvo galima rasti vos ne kiekvienoje žaislų parduotuvėje. Žaidimo populiarumas nesumažėjo, tačiau fizinėse parduotuvėse jį pamatyti galima vis rečiau. Pagrindinė priežastis turbūt yra ta, jog daugelis pardavėjų dabar persikėlė į internetinę erdvę. Jeigu norite įsigyti monopolį, pirkite internetu.

Žaidimai internete

Internete galėsite rasti ne tik daugybę kokybiškų žaidimų, bet ir mažesnes kainas. Ką jau kalbėti apie tai, jog internetinėse parduotuvėse neretai vyksta išpardavimai. Jeigu norite įsigyti žaidimą už mažesnę kainą, pirkite internetu. Tai padės jums ne tik sutaupyti, bet ir pasirinkti norimą gaminį. Juk kiekvienas supranta, kad internetinėse parduotuvėse galima rasti kur kas platesnį ir didesnį asortimentą.