Ilgalaikės paskolos be užstato

Mažesnė rizika su paskola be užstato

Neretai kredito bendrovės pateikia pasiūlymą įkeisti savo turimą gyvenamąją vietą į pinigus. Tokiu atveju, kredito bendrovės, jei negrąžinate skolos numatytu terminu ar nebeįstengiate išsimokėti įsiskolinimo konfiskuoja jūsų turimą turtą, kurį buvote palikę kaip užstatą. Būtent todėl dauguma žmonių bijo skolintis pinigų banke ar pasinaudoję greitųjų kreditų siūlomomis paslaugomis. Laimei, reta greitojo kredito įmonė prašys jūsų užstato, jei jums reikalinga nedidelė pinigų suma.

Paskolą galite gauti neužstatant savo gyvenamosios vietos, transporto priemonės ar kito turimo turto.

Greitieji kreditai ir paskola ne tas pats

Žmonės kartais maišo greituosius kreditus ar greitąsias paskolas su paskolomis. Greitasis kreditas – puiki išeitas tada, kai pristigo pinigų iki atlyginimo ar trūksta kelių šimtų iki naujo telefono ar televizoriaus. Juos pakankamai lengva pasiimti, paprastai daugelis jų yra duodami internetu. Tereikia pateikti asmeninę informaciją internetu, o tada laukti. Jei esate dirbantis, turite pastovias pajamas ir nesate įtrauktas į „juoduosius“ skolininkų sąrašus tai tikėtina, kad greitojo kredito bendrovė jums suteiks reikiamą pinigų sumą, kuri jūsų banko sąskaitą pasieks pusvalandžio bėgyje. Tiesa, kalbant apie pinigus, pirmą kartą nesitikėkite gauti kosminę grynųjų sumą.Tik nuolatiniams, pavyzdingiems klientas suteikiamos didesnės pinigų sumos. Greitasis kreditas turi būti gražintas per mėnesį, o jei nutiko taip, kad negalite to padaryti, visada galite prasitęsti gražinimo terminą už tam tikrą sumą.

O štai paskolos jau kitas reikalas. Norint ją gauti, neišvengsite apsilankymo pas dėdes bankininkus ir teks užpildyti krūvą popierių, kad įrodytumėte, kad esate pajėgus paskolą grąžinti. Tiesa, kalbant apie paskolas, turima omenyje ne keli, o keliolika tūkstančių. Paprastai jos imamos, kai norima įsigyti butą, automobilį ir kitus didesnius ir brangesnius objektus. Per kiek laiko išsimokėsite paskolą ir kokios bus palūkanos priklauso iš kur ją imate, kadangi kiekvienas bankas turi savo pasiūlymų paketus ir sąlygas.

Taigi, ir dar kartą užtvirtinkime žinias. Greitieji kreditai pravarčia tada, kai nedidelės pinigų sumos prireikia čia ir dabar, o paskolos – tai pakankamai didelė pinigų suma, kurią suteikia bankas didesniems pirkiniams ir kurią mokėsite ne vienerius metus.